Komb Mercedes -02

Shitet nga: Habib 01 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Drenas
Mercedes Kombi 2.2.. vitit 2002.... shum i ruajtur dhe ne gjendje perfekte i gatshem dhe shum i sigurt per punn... eshte mjet transportues dhe ka 6 ulse.... eshte i shfrytzushem per ngarkesa te medha...per shprendarje te mallit etj etj..
Posedon...
ASP..
Tempomat...
Klimautomatik..
Ngrohje dhe ftohje me Rotacion...
ka regjistrim edhe 7 muaj..
044-810-801
049-472-252.....
kem edhe viber ne keta nr...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim