Kombe -92

Shitet nga: komb mb100 06 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Drenas
shes kombin mb100 icili esht ne gjendje shum temir kombi esht i qlajmrun denim nuk ka kombi esht ipershtatshem per nxansa kombi ne librez esht per 9 ulse i regjistrun ika gomat treja te dimrit dhe esht shum i rujten baj ndrrim edhe me lop me viq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim