Kombe Ford Crown dizel -87

Shitet nga: Bardhec leku 14 Shk 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Drenas
shes kombin ne gjendje te rregullt teknike esht shum i rujtun dhe esht i qlajmruar as nje dit denim nuk ka shes urgjent 044 593 568 049 418 593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim