2010 JCB 2CX SM

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1560 H
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim