AGREGAT

Shitet nga: bler 21 Gsh 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes gjeneratorin ne gjendje te rregullt KV 20.5
motorr prodhin te IMT 539 Agregati asht fabrikisht i prodhuar me mottorr te 539 Fergusan ne gjendje Shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim