Actros 1835

Shitet nga: Avni 17 Jan 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Actros 1835 viti i pridhimit 1998 me Pomp te Kiperit fabrikisht ne gjendje shum te mir pune.Bejm edhe ndrrime me naj vetur Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim