Bager Gome

Shitet nga: A.B Sot 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR   12 500 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ngjendje shum te mir
1991
3 lug
6 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim