CAT 432E Bager Kombinirk 2010

Shitet nga: Automobili 17 Nën 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
CAT 432E Premier 4x4 / 2010
3975 h.
Me teleskop
Me goma te reja
Me gjendje ahum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim