Citroen Jummpy -96

Shitet nga: Miftar 15 Nën 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Citroen Jumpy ne gjendje te rregullt, per me shume kontaktoni : 049 102 929 ose 044 456 528
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim