Citroen jumper

Shitet nga: hajdar 23 Krr 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   3 300 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi citroen jump furgon viti 96 motori 2.5 naft shitet 2 .000 i fudit euro eshte ne xhetje te mir punon xhithqka ne rregull te xhitha i baj osh i ardhun nga danimarka rexhistrim i par ne kosov 29. 07 .2016 rks ju mir presi ju luten vet blersit serjoz bejme edh drrime me kerre te vogla sipas qmimit te vetures
nre tel 045 377 804 044 175 848
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim