Fiat Fiorino

Shitet nga: liridon 16 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 100 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet pikapi 94 viti 1.6 benzinss ne gjendje te rregullt full injektion goma te reja te dimrit te sa po ngjitura qmim i diskutushem
Tel 044313779
Viber +37745101682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim