Fiat dukato

Shitet nga: dino 03 Jan 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Fiat dukato 2,5 dizell qe tet muaj ne tabela te kosoves qmimi 1800 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim