GJenerator - Agregat

Shitet nga: bleri 13 Gsh 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes gjeneratorin ne gjendje te rregullt viti 1997 KV 20.5
motorr prodhin te IMT 539 Agregati asht fabrikisht i prodhuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim