Gjenerator shume I mir

Shitet nga: Gentrit 23 Nën 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Gjeneratori shum I mir punon teper mire .i po sa ardhun prej gjermanije ..044727262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim