IVEKO

Shitet nga: Iveko 12 Shk 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni IVEKO ngjyr e kuqe ne gjendje te rregullt 8 kubik me kiper dhe kran qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim