KAMION IVEKO

Shitet nga: iIVEKO 26 Jan 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni IVEKO ngjyr e kuqe kiper dhe me kran kamioni eshte ne gjendje te rregullt i regjistruar cmimi sipas mareveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim