Kamion Iveco

Shitet nga: bledar 01 Sht 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Iveco teglaq e 420-440 viti 1996 ne gjendje shum te mir teknike regjistrimi i skaduar, bejme ndrrim edhe me ndonje vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim