Kamion Mercedes Atego kiper

Shitet nga: egzon 30 Dhj 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamijonin mercedes atego me gjendje shum te mir pune . Viti 1999. Kiper 4 kubik.goma te reja .
Per me shum kontakto vetem ne keta nr 049/044-370-965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim