Kamionet

Shitet nga: Xxxx 07 Shk 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta ne shitje esht me 7 ulse dhe prekolica 4.10 gjatsia esht 2006 viti prodhimit rks Motorin 3.0 baj nderrim me kombi me ulse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim