Kamionet

Shitet nga: --- 15 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta ne gjendje te mir pune mundsi ndrrimi edhe me naj vetur nese me konvenon muni me thir edhe ne viber ne kta numra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim