Kamjonet

Shitet nga: Nexhi 20 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjoneten iveko me rimorkio 4.10 m shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim