Kamjoneten

Shitet nga: Nexhi 08 Shk 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoneten dupllak me prikolic 4.10 m baj ndrroj me kombi me ulse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim