Kamjoneten

Shitet nga: Nexhi 13 Shk 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 990 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's kamjoneten dupllak 3.0 prekolicen 4.10 m ndrroj me kombi me ulse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim