Kombi Nissan Vanette

Shitet nga: emri 19 Dhj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
NISSAN VANETTA,
Automjet per pasagjere,viti i prodhimit 1992-Disel,ka te kaluara 180 mije km dhe eshte i pa aksidentuar,eshte qregjistruar por munde ti vazhdohet regjistrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim