Kombi T4

Shitet nga: Safet Asllanaj 13 Dhj 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Furgon T4 1992 1.9 disel motorri gjendje shume te mire perfekte pres blers serioz cmimi 1500 i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim