Kombi VW T4 2.5 TDI -96 1 VIT REGJISTRIM

Shitet nga: Faton 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 250 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
E shes VWT4-2.5-TDI,ABS,Transporter.
Viti i prodhimit 96.
1 vit regjistrim(deri 12.12.2016).
Dy ajrbega,me goma te dimrit me 'C',fellne,antifriz,uljen te sapo nderruar,gjithashtu rripin e rebrashniit.
Nuk hargjon ma shum se 7,5 liter n'100klm

Kombi osht tip top,pa asnje defekt.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim