Lift

Shitet nga: Gzim 17 Sht 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Lifti eshte ne gjendje te rregullt shum pak i perdorun e shes me garancion , pres blers serjoz, Lifti mund te perdoret ne hapsira te ngushta dhe te gjera .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim