Lift

Shitet nga: LIFT 19 Tet 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Lifti eshte ne gjendje te rregullt shum pak i perdorun e shes me garancion , pres blers serjoz, Lifti mund te perdoret ne hapsira te ngushta dhe te gjera . Bej ndrrim me mjete bujqosre qe me konevojn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim