MAN DISEL

Shitet nga: maN 15 Gsh 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin MAN DISEL 6 kubik është ne gjendje shum te mir per pun, ësht i çlajmruar me koh dhe gjithashtu denim nuk ka . Sanakun e ka te aluminit


Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim