MAN

Shitet nga: MAN 20 Gsh 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes Kamionin MAN DISEL 12.230 6 kubik edhet ne gjendje shum te mir per pun i ardhur nga ZVICRA çlajmruar me koh, dhe nuk ka denim sanakin e ka te aluminit

ME MARRVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim