MAN

Shitet nga: MAN 21 Gsh 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes MAN DISEL 12.230 edht ne gjendje shum te mir per pun . 6 Kubik edht i çlajmruar me koh .Denim nuk ka .Sanakun e ka te aluminit Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim