Makina e sillazhit

Shitet nga: Tafil 10 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes makinen e sillazhit gjerman e tipit Pottinger e gatshme per pun me zingjir te ri me thika te reja
Arsyeja e shitjes eshte sepse e kom traktorin e vogel.
Ndrrim i mundshem me mjete bujqesore ose kafsh,
Mund te na kontaktoni edhe ne viber +377 45 618 437
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim