Mercedes 208 Diesel 1995 Regjistrimi pare

Shitet nga: Brahim 06 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I qlajmrun, denim nuk ka, ka ardh prej zwicrre , mme gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim