Mercedes Actros 1835

Shitet nga: Avni 03 Dhj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Actros 1835 kiper ne gjendje shum te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim