Mercedes Vito -01

Shitet nga: Labinot 06 Sht 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin mercedes vito 2001 dizell 2.2 cdi motor perfect I qlajmrum ne gjendje te rregullt osht ne emer temin perkthimi bohet meniher ndrrim I mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim