Mercedes Vito -96

Shitet nga: Genti 19 Sht 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes vito 97 disel ne gjendje shum te mir 8 muj regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim