Mercedes sprinter 311

Shitet nga: Bashkim 05 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes sprinter viti 2008 i ardhur nga Zvicrra, i pa doganuar, klim central etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim