Mini traktor bore

Shitet nga: Fadil 07 Jan 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Traktor bore gjendja e mir qmimi 700 euro
Kos bari 700 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim