Paletar per kocka

Shitet nga: Paletar per kocka 12 Shk 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet paletar per ngarkimin e kockave dhe te gjitha llojeve te ngarkesave ne palet qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim