Ram per druu

Shitet nga: Gentiani 05 Jan 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht shum i fort ngarkon ne to se te duash
Nuk ka asnje problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim