Rimorkio

Shitet nga: besnik 14 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes rimorikoi qe sherben per barjtjen e veturave s dhe per gjera tjera gjatsia e rimorkio osht 5 metra dhe gjeresie 2.36 metra ju mirepresim. qmim i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim