Rimorkio

Shitet nga: Besi 08 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Punojm Rimorkio te ndryshme, Traktorave, Rama per Dru,Rimorkio per bartjen e Veturave, Rimorkio per Bartjen e Kafsheve, dhe te ndryshme deri ne 5 Ton Ngarkesa, ju mirepresim me qmime te Volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim