Rimorkio

Shitet nga: besnik 08 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
punojm te gjitha llojet e Rimorkiove, deri ne 3.5 ton ose te Traktorave ne menyren me profesionale. ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim