Rimorkjo t5

Shitet nga: Driton 24 Nën 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Boj ndrrim rimorkjo me sanak te aluminit bon edhe e t4 me kon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim