Skip mf

Shitet nga: Elshani 04 Gsh 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ose nderroj skipin me vetur luksoze skipi esht ne gjendje te mir i hapet korpa para goma te mira
044 414 053
049 414 053
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim