T5

Shitet nga: driton 21 Jan 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
NDRRIN I SANAKIT ME PROKOLIC OER T5 NORMAL EDHE T4 2003 BON MEKA KERKOJ NE BLE OROKOLIV T5-T4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim