Traktor 539 viti 2000

Shitet nga: Armend 28 Dhj 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET TRAKTORI NE GJENDJE SHUM TE MIR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim