Transport me Kamion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: progress 05 Tet 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
N.P.T Progress me seli ne Drenas,bene transportin e peshave te renda me kamion,si dhe posedojm kamion me kran per terheqjen e te gjitha peshave.
Per me shume na kontaktoni ne numrin e tel: 045 499 390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim