VW T2

Shitet nga: Tafil 06 Shk 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi VW Volkswagen T2 ne gjendje shum te mir teknike.Kombi eshte manual me 4 shpejtsi motori 1.9 ka regjistrim nje vit
arsyeja e shitjes eshte se i kom dy e nuk ti mbaj te dy.
Kontaktoni edhe ne viber +37745618437
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim