VW T4 1.9 Diesel ne Gjendje shum te mir

Shitet nga: mursel gjokaj 30 Gsh 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vetura eshte ne gjendje shum te mir eshte i Rigjistruar deri ne muajn e 4 vitit 2016 Bejm ndrrim me VW T4 me Ulse mundesisht ne tel me thirr pas ores 17:00 ??
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim